1. Úvodní stránka
  2. Blogujeme z cest

Blogujeme z cest a přinášíme novinky

Dovolená s PK Technik. Jak se povedlo léto?

vw grand californiaPřipravili jsme ohlasy našich klientů na zapůjčení naší techniky hlavně přes léto 2021. Jak jste si i díky Autopůjčovně PK Technik užili dovolenou? Kromě radosti, kterou přináší naše obytné vozy, minibusy a motorky během dovolené, si můžete půjčit i kvalitní techniku na práci - užitkové vozy (dodávky) a přívěsy.

Projděte si ohlasy a fotografie z léta. Naši klienti se měli parádně. Nejčastěji využívali služby našich kvalitních obytných vozů Volkswagen Crafter Grand California 600 a Volkswagen Crafter Grand California 680 v absolutně nejvyšší výbavě.

Číst více...

5 důvodů, proč využít služby Autopůjčovny PK Technik

Obytný vůz a motorka z Autopůjčovny PK TechnikAutopůjčoven je na našem trhu mnoho. Ta s názvem PK Technik pana Pavla Kabeleho však přistupuje k půjčování techniky jinak. Sídlí mezi Prahou a Kladnem a rozhodla se nabídnout svým zákazníkům něco navíc.

Projděte si s námi pět hlavních předností autopůjčovny a objevte, v čem je PK Technik lepší.

Číst více...

Pronájem obytných vozů, nebo koupě vlastního?

VW Crafter Grand California - dva vozy ve flotile Autopůjčovny PK TechnikCestování obytným vozem je více než jen zpestření dovolenkového stereotypu. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že i jedna jediná cesta vás okouzlí natolik, že nebudete chtít už jinak.

Dovolená obytným vozem, to je nekonečné dobrodružství, nevšední zážitky, životní filozofie, svoboda. Vaše dovolená už nikdy nebude obyčejná a stereotypní, ale pokaždé jedinečná a výjimečná. Můžete kdykoliv změnit plán či místo pobytu, dle chuti a nálady. Uvidíte místa, která na běžných dovolených nepotkáte. Již žádné přeplněné hotely a pláže. Sami si vyberete, kde a kdy chcete být. 

Číst více...

Albánie obytným vozem Grand California 680 PK Technik

Autopůjčovna PK Technik v Albánii s vozem VW Grand California

Tyto překrásné fotografie z dovolené v Srbsku a Albánii nám poskytli užasní cestovatelé, manželé Moravcovi, kteří vyrazili na 15 dnů s naším vymazleným obytným automobilem Volkswagen Crafter Grand California 680.

Celkem 4 200 km za 15 dnů na cestách, to je nezapomenutelný zážitek. Prohlédněte si fotky z míst, které nabízí nespoutanou a téměř nedotčenou přírodu. Inspirujte se na další dovolenou! 

Pronájem našich obytných vozů na delší období je pohodlný a zbavuje vás mnoha starostí s vlastní technikou. V nabídce máme dva kvalitní obytné vozy VW Grand California

Číst více...

Přes Alpy a trajektem, ostrov Korsika na motorce BMW R1250 GS

Motorka BMW R1250 GS k zapůjčení v PK Technik

Když si tak vyrazíte na projížďku a skončíte u 10denního výletu skrz hory k moři a dál, to není jen tak. Kvalitní cestovní motorka BMW R1250 GS v luxusních barvách HP totiž plní přání. A naším přáním bylo pořádné dobrodružství! Můžete se inspirovat či se jen pokochat úžasným bláznovstvím, které nám zajistilo krásné vzpomínky na celý život.

V sobotu po obědě jsme začali pomalu balit a vyrazili, kam nás naše nová cestovní motorka BMW R1250 GS doveze. Nebylo nic v plánu, a tak jsme jeli klasicky směr Alpy, západní část. K večeru jsme dorazili do okolí jezera Chiemsee, kde bylo krásně a teplo, a proto jsme se rozhodli, že pojedeme ještě dál až do Garmisch-Partenkirchenu, abychom se ráno probudili na pokraji Alp. Jenže...

Číst více...

PK Technik s.r.o.

Buštěhradská 616
273 45 Hřebeč
  • 607 811 916
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři