1. Úvodní stránka
  2. Blogujeme z cest

Blogujeme z cest a přinášíme novinky

Do rodiny Autopůjčovny PK Technik přibyla dvě nadupaná Porsche

pk technik_nova_porsche_911_a_macanKategorie osobních vozů je v naší autopůjčovně bohatší o skutečné speciality. Kromě Range Roveru Velar jsme přidali do nabídky dvě luxusní Porsche. Jednak sportovní coupé Porsche 911 Carrera 991, a potom také sportovní SUV Porsche Macan 3.0 GTS. Oba vozy s přeplňovaným třílitrem přináší skutečný zážitek z jízdy.

Pokud vás zajímá Range Rover Velar 3.0D, mrkněte na kartu vozu. Podívejte se také na kompletní nabídku osobních vozů k zapůjčení nebo pronájmu.

 

Číst více...

Poslední termíny obytných vozů a mikrobusů pro letní nebo časně podzimní dovolenou

275791076 395795645935483_8939047510407779725_nPlánujete last minute letní dovolenou? Zvažujete kvalitní obytný vůz pro vaše nové zážitky? Jste na správném místě. Nabízíme k zapůjčení nebo pronájmu velmi kvalitní a top vybavené obytné vozy Volkswagen a Mercedes-Benz. Jste větší skupina a potřebujete spíš mikrobus? I v tomto ohledu vám vyhovíme a nabízíme kvalitní techniku opět značek Volkswagen a Mercedes-Benz. Všechny vozy jsou vždy v nejvyšší výbavě a technickém stavu, který jinde hned tak nenajdete.

Podívejte se na naše obytné vozy a mikrobusy. Případně omrkněte také osobní vozy, užitkové vozy třeba pro motorkářské akce, motorky a přívěsy.

 

Číst více...

Novinka k zapůjčení: Celoroční hit mikrobus Mercedes-Benz V

848Mikrobusy jsou cestovatelská pecka pro menší skupinu osob, která chce něco zažít a užívat si nejen dovolenou po svém. Kromě dovolených a třeba zimních pobytů jsou také super pro firmy i k dlouhodobému pronájmu. Dostaňte skupinu zaměstnanců kdykoliv kamkoliv. Nově máme v nabídce luxusní Mercedes-Benz V (Viano) 300d 4x4 Long Avantgarde. Cestování v něm je skutečným zážitkem.

Pokud vás taková technika v nejvyšší výbavě a top kvalitě zajímá, rezervujte si ji. Zájem o mikrobus Mercedes-Benz V je hned od uvedení do nabídky velký.

 

 

Číst více...

Představujeme novinku k zapůjčení: Kompaktní obytný vůz Mercedes-Benz Marco Polo

Novinka v Autopůjčovně PK Technik - Mercedes-Benz Marco PoloObytné vozy z Autopůjčovny PK Technik jsou velmi oblíbené. Zejména pro letní dovolenou je o ně velký zájem. Stávající dvojici obytných vozů VW California jsme doplnili o velmi atraktivní Mercedes-Benz Marco Polo. Do rukou se vám tak snadno dostane nejlepší možná technika v této kategorii vozů. Dovolená bude nezapomenutelná. 

Omrkněte a rezervujte vůz Mercedes-Benz Marco Polo hned. Zájem na letní sezónu bude velký.

 

 

Číst více...

Představujeme novinku k zapůjčení: Největší užitkový vůz VW CRAFTER MAXI DSG automat

pk technik_vw_crafter_maxiUžitkové vozy ve flotile Autopůjčovny PK Technik hlásí posilu. Není to posila ledajaká. Je to největší typ užitkového vozu VW Crafter Maxi DSG automat. Ať už se chystáte na nějaké dobrodružství a velká úložná plocha se vám hodí jako zavazadlový prostor, nebo potřebujete dlouhodobě něco převážet, pomocník Crafter je k dispozici.

 

Číst více...

Obytné vozy Volkswagen Crafter Grand California a dovolená 2022

vw grand california leto3Blíží se rozjezd sezóny prvních dovolených a cest v roce 2022. Pokud už teď ve „first minute“ období uvažujete, jak a kam se letos vydat, určitě zahrňte do svého rozhodování i zapůjčení nebo pronájem obytného vozu v plné výbavě. Přesně takové máme ve flotile Autopůjčovny PK Technik, jedná se hlavně o dva vozy Volkswagen Crafter Grand California. Doba je sice všelijaká, ale směrem k létu se určitě situace s cestováním zlepší, jak odezní sezónní nemoci, a pěkným dovoleným tak nebude nic bránit.

Číst více...

5 důvodů, proč využít služby Autopůjčovny PK Technik

Obytný vůz a motorka BMW z Autopůjčovny PK TechnikAutopůjčoven je na našem trhu mnoho. Ta s názvem PK Technik pana Pavla Kabeleho však přistupuje k půjčování techniky jinak. Sídlí mezi Prahou a Kladnem a rozhodla se nabídnout svým zákazníkům něco navíc.

Projděte si s námi pět hlavních předností autopůjčovny a objevte, v čem je PK Technik lepší.

Číst více...

PK Technik s.r.o.

Buštěhradská 616
273 45 Hřebeč
  • 607 811 916
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři