1. Úvodní stránka
  2. Blogujeme z cest

Blogujeme z cest a přinášíme novinky

Představujeme novinku k zapůjčení: Kompaktní obytný vůz Mercedes-Benz Marco Polo

Novinka v Autopůjčovně PK Technik - Mercedes-Benz Marco PoloObytné vozy z Autopůjčovny PK Technik jsou velmi oblíbené. Zejména pro letní dovolenou je o ně velký zájem. Stávající dvojici obytných vozů VW California jsme doplnili o velmi atraktivní Mercedes-Benz Marco Polo. Do rukou se vám tak snadno dostane nejlepší možná technika v této kategorii vozů. Dovolená bude nezapomenutelná. 

Omrkněte a rezervujte vůz Mercedes-Benz Marco Polo hned. Zájem na letní sezónu bude velký.

 

 

Číst více...

Představujeme novinku k zapůjčení: Největší užitkový vůz VW CRAFTER MAXI DSG automat

pk technik_vw_crafter_maxiUžitkové vozy ve flotile Autopůjčovny PK Technik hlásí posilu. Není to posila ledajaká. Je to největší typ užitkového vozu VW Crafter Maxi DSG automat. Ať už se chystáte na nějaké dobrodružství a velká úložná plocha se vám hodí jako zavazadlový prostor, nebo potřebujete dlouhodobě něco převážet, pomocník Crafter je k dispozici.

 

Číst více...

Obytné vozy Volkswagen Crafter Grand California a dovolená 2022

vw grand california leto3Blíží se rozjezd sezóny prvních dovolených a cest v roce 2022. Pokud už teď ve „first minute“ období uvažujete, jak a kam se letos vydat, určitě zahrňte do svého rozhodování i zapůjčení nebo pronájem obytného vozu v plné výbavě. Přesně takové máme ve flotile Autopůjčovny PK Technik, jedná se hlavně o dva vozy Volkswagen Crafter Grand California. Doba je sice všelijaká, ale směrem k létu se určitě situace s cestováním zlepší, jak odezní sezónní nemoci, a pěkným dovoleným tak nebude nic bránit.

Číst více...

5 důvodů, proč využít služby Autopůjčovny PK Technik

Obytný vůz a motorka BMW z Autopůjčovny PK TechnikAutopůjčoven je na našem trhu mnoho. Ta s názvem PK Technik pana Pavla Kabeleho však přistupuje k půjčování techniky jinak. Sídlí mezi Prahou a Kladnem a rozhodla se nabídnout svým zákazníkům něco navíc.

Projděte si s námi pět hlavních předností autopůjčovny a objevte, v čem je PK Technik lepší.

Číst více...

Dovolená s PK Technik. Jak se povedlo léto?

Dovolená se zapůjčeným vozem VW Crafter Grand California 680Připravili jsme ohlasy našich klientů na zapůjčení naší techniky hlavně přes léto 2021. Jak jste si i díky Autopůjčovně PK Technik užili dovolenou? Kromě radosti, kterou přináší naše obytné vozy, minibusy a motorky během dovolené, si můžete půjčit i kvalitní techniku na práci - užitkové vozy (dodávky) a přívěsy.

Projděte si ohlasy a fotografie z léta. Naši klienti se měli parádně. Nejčastěji využívali služby našich kvalitních obytných vozů Volkswagen Crafter Grand California 600 a Volkswagen Crafter Grand California 680 v absolutně nejvyšší výbavě.

Číst více...

Pronájem obytných vozů, nebo koupě vlastního?

VW Crafter Grand California - dva vozy ve flotile Autopůjčovny PK TechnikCestování obytným vozem je více než jen zpestření dovolenkového stereotypu. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že i jedna jediná cesta vás okouzlí natolik, že nebudete chtít už jinak.

Dovolená obytným vozem, to je nekonečné dobrodružství, nevšední zážitky, životní filozofie, svoboda. Vaše dovolená už nikdy nebude obyčejná a stereotypní, ale pokaždé jedinečná a výjimečná. Můžete kdykoliv změnit plán či místo pobytu, dle chuti a nálady. Uvidíte místa, která na běžných dovolených nepotkáte. Již žádné přeplněné hotely a pláže. Sami si vyberete, kde a kdy chcete být. 

Číst více...

Albánie obytným vozem Grand California 680 PK Technik

Autopůjčovna PK Technik v Albánii s vozem VW Grand California

Tyto překrásné fotografie z dovolené v Srbsku a Albánii nám poskytli užasní cestovatelé, manželé Moravcovi, kteří vyrazili na 15 dnů s naším vymazleným obytným automobilem Volkswagen Crafter Grand California 680.

Celkem 4 200 km za 15 dnů na cestách, to je nezapomenutelný zážitek. Prohlédněte si fotky z míst, které nabízí nespoutanou a téměř nedotčenou přírodu. Inspirujte se na další dovolenou! 

Pronájem našich obytných vozů na delší období je pohodlný a zbavuje vás mnoha starostí s vlastní technikou. V nabídce máme dva kvalitní obytné vozy VW Grand California

Číst více...

PK Technik s.r.o.

Buštěhradská 616
273 45 Hřebeč
  • 607 811 916
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři