1. Úvodní stránka
  2. Blogujeme z cest
  3. 5 důvodů, proč využít služby Autopůjčovny PK Technik

5 důvodů, proč využít služby Autopůjčovny PK Technik

Obytný vůz a motorka z Autopůjčovny PK TechnikAutopůjčoven je na našem trhu mnoho. Ta s názvem PK Technik pana Pavla Kabeleho však přistupuje k půjčování techniky jinak. Sídlí mezi Prahou a Kladnem a rozhodla se nabídnout svým zákazníkům něco navíc.

Projděte si s námi pět hlavních předností autopůjčovny a objevte, v čem je PK Technik lepší.

1) Technika k zapůjčení je zánovní - ve stavu prakticky nového vozu.

Autopůjčovny vám obvykle půjčí různou technikou s různým nájezdem a stářím, a přitom si účtují standardní vysoké částky typické pro trh a konkurenci. To se vám v PK Technik nestane, protože drtivá většina naší techniky je vyrobená v roce 2020 a později

Obytný vůz VW California z Autopůjčovny PK Technik2) Technika k zapůjčení má maximální výbavu - všechny dostupné asistenty a vychytávky. 

Velká část autopůjčoven zakoupí techniku v minimální výbavě, aby nebyla drahá a mohla začít rychle vydělávat. Pokud narazíte na střední výbavu, tak to už je co říct. Autopůjčovna PK Technik nakupuje vozidla a techniku v plné palbě, aby se vypůjčení stalo skutečným zážitkem. 

3) Férové přátelské jednání - budeme jedna rodina.

Opravdu chceme, abyste si dovolenou užili. Nebo abyste práci s naší vypůjčenou technikou odvedli na jedničku. Prostě chceme, abyste nám vraceli techniku s úsměvem, že všechno šlapalo, jak mělo. Budeme vám k dispozici s individuálními přáními a mohou se z nás stát přátelé s dlouhodobými vztahy.

Obytný vůz, přívěs a motorka z Autopůjčovny PK Technik4) Mnohem méně starostí s vypůjčeným vozidlem, navíc perfektně připraveným. 

Zapůjčení nebo dočasný pronájem kvalitního vozidla sice není levná záležitost, pokud jej ale potřebujete jen krátkodobě, vyplatí se. V případě, že si vysněné vozidlo koupíte natrvalo, musíte zohlednit několik skutečností:

  • pořizovací cena nového vozidla bývá astronomická
  • a amortizace rychlá a neúprostná
  • provoz a údržba není jednoduchá a laciná záležitost, zejména pokud sáhnete kvůli prvním dvěma odrážkám po ojetině
  • pojištění - kompletní balíček služeb je cenově velmi náročný
  • výbava a příslušenství jsou další položky, které pořizovací náklady dost zvýší 
  • obytné vozy, užitkové vozy, minibusy a přívěsy vyžadují velkou plochu k parkování

5) Široká nabídka techniky pro různé události.

Autopůjčovna PK Technik se nespecializuje jen na jednu kategorii techniky k zapůjčení. U jedné firmy tak můžete poptávat obytné vozy, užitkové vozy, minibusy, přívěsy a dokonce i motorky. Vozový park je tak široký a můžete se k naší společnosti vrátit s různými požadavky a představami.

PK Technik s.r.o.

Buštěhradská 616
273 45 Hřebeč
  • 607 811 916
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři