1. Úvodní stránka
  2. Blogujeme z cest
  3. Představujeme novinku k zapůjčení: Kompaktní obytný vůz Mercedes-Benz Marco Polo

Představujeme novinku k zapůjčení: Kompaktní obytný vůz Mercedes-Benz Marco Polo

Novinka v Autopůjčovně PK Technik - Mercedes-Benz Marco PoloObytné vozy z Autopůjčovny PK Technik jsou velmi oblíbené. Zejména pro letní dovolenou je o ně velký zájem. Stávající dvojici obytných vozů VW California jsme doplnili o velmi atraktivní Mercedes-Benz Marco Polo. Do rukou se vám tak snadno dostane nejlepší možná technika v této kategorii vozů. Dovolená bude nezapomenutelná. 

Omrkněte a rezervujte vůz Mercedes-Benz Marco Polo hned. Zájem na letní sezónu bude velký.

 

 

Nový obytný vůz Mercedes-Benz Marco Polo - interiérDůležité technické údaje parádního obytňáku

Počet míst pro jízdu i spaní je 4. Vůz Mercedes-Benz Marco Polo z roku 2020 (do provozu se dostal až 2021) je dlouhý 530 cm, široký 200 cm a vysoký také 200 cm. Bez problémů tak vjede do běžných garáží, parkovacích domů, podzemních garáží a mycích linek. Marco Polo je všestranný talent pro vaši pohodlnou i aktivní dovolenou.

190 koní pod kapotou, pohon 4x4

Autopůjčovna PK Technik si zakládá na špičkovém stavu vozů. Pod kapotou obytného vozu Marco Polo je naftový motor o výkonu 140 kW (190 koní). Během provozu vás tak potěší přijatelná spotřeba. Tento agregát vás překvapí svými vlastnostmi i projevem. Obytný vůz Mercedes-Benz Marco Polo je čtyřkolka. Na voze jsou obuty celoroční pneumatiky na litých kolech 19 palců.

681Nejvyšší výbava, výjimečný stav vozu

Nový vůz v nabídce se těší z nejlepšího servisu, protože v PK Technik víme, jak se o tuto techniku starat. Půjčujeme jen vozy s nejvyšší možnou výbavou, což není u půjčoven samozřejmost. Většina z nich se snaží půjčovat špatnou a ne moc dobře vybavenou techniku za hodně peněz. Z prvků výbavy nového vozu Marco Polo vybíráme: navigaci, parkovací senzory i kameru, vyhřívaná sedadla, adaptivní tempomat, nezávislé topení, LED světla, bi-xenony, Wi-Fi, lednici, mrazák a spoustu asistentů.

Více informací se dozvíte na kartě vozu Mercedes-Benz V Marco Polo.

Chcete si půjčit parádní obytný vůz M-B Marco Polo? Jsme tu pro vás kdykoliv.

Projděte si celou nabídku našich obytných vozů.

PK Technik s.r.o.

Buštěhradská 616
273 45 Hřebeč
  • 607 811 916
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři