Představujeme PK Technik s.r.o.

VW Crafter Grand California 600 - Autopůjčovna PK Technik Láska ke kvalitním automobilům se pojí s majitelem společnosti PK Technik s.r.o., panem Pavlem Kabelem, od malička. Již při studiu střední průmyslové školy chodil pracovat do místní autodílny, aby nabral první praktické zkušenosti s automobily. Svou vášeň přetavil do podnikání, když si v roce 2008 zajistil první živnostenské oprávnění a začal dovážet automobily nejen pro sebe, rodinu, přátele a známé, ale také klientům na zakázku. Právě jeho zkušenosti s automobily, cit a vkus mu pomohly získat mnoho spokojených klientů, takže v roce 2012 postoupilo jeho podnikání v založení vlastního s.r.o.

Lepší zázemí pro práci s automobily

V roce 2015 začal budovat výborně zařízenou dílnu, ve které udržoval a opravoval auta a začal dovážet ještě prestižnější modely aut ze zahraničí. Klienti společnosti PK Technik si cení především férového jednání, příjemného netradičního prostředí, kvalitního vybavení, nadstandartního servisu a osobního přístupu. Tím ale příběh PK Technik pouze začíná.

Zrodila se myšlenka autopůjčovny

Během svého podnikání si pan Kabele všiml nevyplněné díry na trhu. Autopůjčovny nabízí mnoho aut, především levných. Obvykle v základních, maximálně středních konfiguracích. Běžný je také neosobní přístup, často staré modely, bez příslušenství a nepříliš férové jednání, které může zkazit radost z pronájmu auta, a tím celý zážitek. PK Technik to dělá trochu jinak. Nabízí kompletní servis se zánovními modely, maximálními výbavami a příslušenstvím pro maximální radost z jízdy. Aby každý pronájem vozu od společnosti PK Technik byl pouze tou největší radostí a nejmenší starostí.

Autopůjčovna PK Technik - půjčuje obytné vozy i přívěsyObytné vozy jsou podceňovaná forma skvělé dovolené

Zvláště obytné vozy jsou dlouhodobě mylně v očích české veřejnosti vnímané jako levná dovolená s omezeným komfortem, ale může to být naopak! Cestování obytnými vozy a obecně kempování je jiný styl cestování, dobrodružnější, svobodnější! Nabízí především přímý kontakt s přírodou, neomezené možnosti zážitků a cestování, neomezenou volbu kdy,  jak dlouho a především kde. Měníte si plány své cesty dle potřeby, jak se vám zrovna hodí či líbí. Poznáváte místa, která byste na běžných plánovaných turnusových leteckých dovolených sotva viděli. Luxusní obytný vůz může být dovolenou vašich snů. Příjemné řízení obytného vozu, maximální komfort při jeho používání a stylový vzhled garantují skvělou dovolenou bez omezení přesně podle vašich představ. Buďte dobrodruhy bez omezení! 

Nabídka autopůjčovny PK Technik je bohatá a splní velká očekávání

Kromě obytných vozů půjčuje společnost PK Technik minibusy, užitkové vozy, osobní vozy, přívěsy a dokonce motorky. Buďte připraveni na jakoukoliv akci nebo dovolenou s flotilou vozů Autopůjčovny PK Technik.

PK Technik s.r.o.

Buštěhradská 616
273 45 Hřebeč
  • 607 811 916
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři